263100263100263100 اسپری پنچرگیری ماشین 450ml
لیست محصولات

اسپری پنچرگیری ماشین 450ml

(ارسال رایگان به محل فقط درتبریز)

همراه داشتن تایر زاپاس مسئله بسیار مهمی است ، چراکه در صورت پنچر شدن تایر خودرویتان و نداشتن تایر یدکی ، شاید مجبور شوید تایرتان را پنچرگیری کنید و یا به ماشین یدک کش زنگ بزنید. گفتنی است این پیشامد جای نگرانی ندارد و با چند ترفند ساده ، قادر خواهید بود پنچری تایر خودرویتان را رفع کنید. البته فراموش نکنید با تایر پنچرگیری شده قادر به طی کردن مسافت های طولانی نیستید و بهتر است در اولین فرصت تایر را تعویض کنید. در ادامه آموزش تصویری این ترفند موجود می باشد.

آموزش مرحله به مرحله پنچرگیری:

اولین مرحله یافتن محل بریدگی و یا سوراخ تایر خودرویتان می باشد که می توان از روش هایی مانند گوش دادن به صدای تخلیه هوا و یا با لمس کردن تایر ، این نقطه را تشخیص دهید. در صورتی که همچنان موفق به تشخیص این ناحیه نشده اید می توانید محلولی از آب و صابون درست کرده و به تایر بزنید دراین صورت در محل خروج هوا شاهد حباب هایی خواهید بود.

در مرحله بعدی ، برای خارج کردن شی ای که موجب پنچر شدن تایر خودرویتان گردیده باید پیچ های چرخ را شل و یا باز کنید و تایر را بچرخانید تا سوراخ در بالا قرار گیرد.

سرانجام با استفاده از ابزار مخصوص ، ماده پنچرگیری را با فشار به داخل محل پنچر شده وارد کرده و قسمت بیرونی و اضافی را از آن جدا می کنیم . همچنین بهتر است در پایان کار برای پوشش دادن درزهای احتمالی روی محل مورد نظر اسپری پنچرگیری بزنید.

در انتها اینکه تایر را با استفاده از تلمبه مناسب باد کنید. حال برای اطمینان یافتن از اینکه سوراخ پر شده است و هوا از آن خارج نمی شود ، می توانید با کمک محلول آب و صابون ، محل پنچرگیری شده را تست کنید

قیمت: 25000 تومان تومان